Arkadiusz Milik z asystą w meczu z Napoli (WIDEO)

Arkadiusz Milik z asystą. Gol Angela Di Marii w meczu z Napoli (WIDEO)

W hicie Serie A z Napoli piłkarze Juventusu strzelili tylko jednego gola za sprawą Angela Di Marii. Asystę przy trafieniu mistrza świata zaliczył Arkadiusz Milik.

Napoli szybko udowodniło, że zasłużenie jest liderem Serie A. W pierwszej połowie prowadziło już 2:0. Juventus potrzebował szybkiej odpowiedzi i znalazł ją przed przerwą. Piłka nieco szczęśliwie trafiła w pole karne gospodarzy, a tam Milik przytomnie odegrał ją do Di Marii. Argentyńczyk od razu uderzył na bramkę Alexa Mereta i po chwili mógł cieszyć się z gola.

Dla Milika to wyjątkowy mecz, gdyż w latach 2016-2022 reprezentował barwy Napoli. W barwach tego klubu rozegrał 122 spotkania, w których strzelił 48 goli i zaliczył pięć asyst.

Ostatecznie, Napoli rozbiło rywali 5:1.