Wysoka wygrana Widzewa Łódź w meczu towarzyskim

Bartłomiej Pawłowski błysnął skutecznością

Przebywający na zgrupowaniu w tureckiej Antalyi piłkarze beniaminka ekstraklasy Widzewa Łódź wygrali w sparingu z Dynamem Czeskie Budziejowice 4:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a hat-trickiem popisał się Bartłomiej Pawłowski.

Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Hiszpan Jordi Sanchez. Potem Pawłowski trzykrotnie trafił do siatki między 21. a 43. minutą.

Był to drugi sparing Widzewa w Turcji. W sobotę łodzianie przegrali z rumuńskim zespołem Universitatea Craiova 0:1 (0:1). Ich kolejnym rywalem będzie w piątek gruzińskie Dinamo Batumi.

Widzew wróci do Łodzi 21 stycznia i ostatni tydzień przed startem rundy rewanżowej spędzi w Polsce. Pierwszym ligowym rywalem beniaminka w tym roku będzie 28 stycznia Pogoń Szczecin.

Czterokrotni mistrzowie Polski na półmetku rozgrywek zajmują trzecie miejsce w tabeli.