Polskie Skocznie - 22.01. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Polskie Skocznie - 22.01. Transmisja TV i stream online
Fot. Polsat Sport
Program "Polskie Skocznie" w niedzielę 22 stycznia od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go.

Przed nami kolejne wydanie programu "Polskie Skocznie", w którym Paulina Chylewska wraz z ekspertami omówią ostatnie wydarzenia w świecie sportów zimowych. "Polskie Skocznie" już w niedzielę 22 stycznia od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go.

Gośćmi Pauliny Chylewskiej w kolejnym magazynie "Polskie Skocznie" będą były prezes i trener reprezentacji Polski Apoloniusz Tajner, członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego oraz ekspert Polsatu Sport Rafał Kot, a także Krzysztof Rawa (Rzeczpospolita).

 

ZOBACZ TAKŻE: Alpejski Puchar Świata: Ilka Stuhec wygrała zjazd w Cortina d'Ampezzo

 
Głównym tematem będą oczywiście trzy weekendowe konkursy w Sapporo. Posłuchamy wypowiedzi naszych skoczków, połączymy się z trenerem bazowym kadry w ośrodku podhalańskim i ekspertem Eurosportu - Wojciechem Toporem oraz sekretarzem generalnym Polskiego Związku Narciarskiego - Janem Winkielem.
 
Nie zabraknie także wątków spoza świata skoków narciarskich. Porozmawiamy o świetnym występie naszych reprezentantów na zimowej uniwersjadzie w Lake Placid, a na przegląd wydarzeń zimowych zaprosi Paulina Czarnota-Bojarska.


Program "Polskie Skocznie" w niedzielę 22 stycznia od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsat Box Go.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie