Transfery w PlusLidze. Którzy siatkarze zmienią klub przed sezonem 2023/24?

Siatkówka

Do zakończenia tej edycji PlusLigi jeszcze daleko. Sezon trwa w najlepsze i nie znamy jeszcze nawet składu play-off. Tymczasem w mediach pojawia się już sporo informacji dotyczących transferów na kolejny sezon. Kibice również zastanawiają się, gdzie poszczególni siatkarze zagrają w następnych rozgrywkach... Czy podawane wiadomości się sprawdzą? A może niektóre z nich opierają się wyłącznie na plotkach? Plotki transferowe przed sezonem PlusLigi 2023/24 w załączonej galerii zdjęć.

Siatkarskie plotki transferowe zalewają Internet! Bartosz Bednorz w Jastrzębskim Węglu, Srecko Lisinac w Projekcie Warszawa, Mateusz Bieniek w Aluron CMC Warcie Zawiercie, zupełna przebudowa PGE Skry Bełchatów... Wciąż pojawiają się nowe wiadomości transferowe, choć daleko jeszcze do końca obecnego sezonu. Na temat pojawiających się w mediach informacji dyskutowano w niedawnym magazynie #7strefa.

Zobacz także: Nowe nazwiska w kadrze siatkarzy? Zaskakująca propozycja eksperta

 

– Dla mnie zaczyna być mniej ważne ile się mówi, bo zawsze się mówiło mniej lub więcej. Każdy gdzieś ucho przyłoży i coś usłyszy. Część okazuje się prawdą, część tylko plotką, albo specjalną informacją na sprawdzenie gruntu... – powiedział Wojciech Drzyzga.

 

– Wiem, że przynależność klubowa, historia, kibice i miasto nie mają dziś większego znaczenia. Moim zdaniem wpadliśmy w sidła finansowe. Te sidła obowiązują wszystkich, ale poważna liga powinna się takim sytuacjom przeciwstawić. Widowisko musi trwać. Jeśli nasza liga dostosowuje się terminowo z transferami do ligi chińskiej, z której można wyciągnąć zawodników, to znaczy, że to się wszystkim opłaca – stwierdził.

 

– Siatkówka jest za biedna na samodzielne działania, a jest już na tyle bogata, by być interesującym miejscem. Krążą tu już jakieś pieniądze, które też na to wpływają – dodał ekspert Polsatu Sport.

 

Dyskusja w materiale wideo:


 

W mediach pojawia się już sporo informacji dotyczących transferów na kolejny sezon PlusLigi. Które z nich za kilka miesięcy okażą się prawdą? Które są wyssane z palca, a które zostały puszczone w obieg przez agentów dla "podgrzania" tematu? Plotki transferowe przed sezonem PlusLigi 2023/24 w załączonej galerii zdjęć:


RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Japonia - Serbia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie