Marcelina Ziętek się postarała! Powitanie Piotra Żyły pełne niespodzianek (ZDJĘCIA)

Zimowe

Piotr Żyła wywalczył tytuł mistrza świata na normalnej skoczni na mistrzostwach świata w Planicy. W niedzielę wrócił do Polski, gdzie został ciepło przywitany nie tylko przez kibiców, ale także przez swoją ukochaną Marcelinę Ziętek.

22-letnia aktorka bardzo mocno przeżywała występy swojego partnera w Planicy. Po zdobyciu przez niego złota zamieściła na Instastory filmik ze swoją reakcją na jego sukces. "Ale jestem dumna kochanie" - pisała.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co stoi za sukcesem Dawida Kubackiego? Ojciec skoczka zabrał głos

 

Z dumy pękali również włodarze Ustronia. W niedzielę przygotowali swojemu mistrzowi huczne powitanie, podczas którego nie zabrakło krótkiego przemówienia.

 

- Cieszę się, że udało mi się tutaj dotrzeć. Już myślałem, że się nie zwlekę. Trochę byłem słaby. Ale skoro wy przyszliście, to czemu ja nie miałem. Myślę, że mistrzostwa świata były dla nas fajne, udane, chociaż na koniec niektórzy się trochę pochorowali. Mnie też dopadło - powiedział skoczek.

 

Po krótkiej uroczystości Żyła wrócił do domu, by odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Tam czekała na niego jednak kolejna niespodzianka. Jego dziewczyna przygotowywała ją już od soboty. Nie zabrakło balonów w złotym kolorze oraz eleganckiej stylizacji powitalnej. Szczególną uwagę zwrócił jednak efektowny tort z podobizną skoczka, złotym medalem, pucharem i napisem "Witaj mistrzu".

 

Czasu na świętowanie nie będzie za wiele, bo już w nadchodzący weekend w Oslo odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata, zaliczane do norweskiego cyklu Raw Air. Następnie skoczkowie będą w nim rywalizować w Lillehammer, Trondheim i Vikersund.

 

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie