Najsilniejszy człowiek świata na najtrudniejszym torze przeszkód, czyli Mariusz Pudzianowski w Ninja Warrior Polska

Inne
Najsilniejszy człowiek świata na najtrudniejszym torze przeszkód, czyli Mariusz Pudzianowski w Ninja Warrior Polska
fot. Materiały prasowe
Mariusz Pudzianowski w Ninja Warrior Polska.

W trzecim odcinku sportowego show niespodzianka nie tylko dla miłośników pokonywania przeszkód. Na torze Ninja Warrior Polska”pojawi się najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski! Czy ma szansę zostać też zwycięzcą Ninja? - Będzie ciężko, ale do odważnych świat należy! Ninja kojarzy mi się z kimś takim delikatnym, skromnym, szczupłym, przebiegłym... a ja jestem taki skromny mały hipopotam - stwierdził żartobliwie. Jedno jest pewne, "Pudzian" tanio skóry nie sprzeda!

Czy uda mu się dotrzeć do końca toru eliminacyjnego i przybić piątkę "Jurasowi"? Mamy nadzieję, że tak, gdyż komentator przyjął wyzwanie i zapowiedział, że w ramach ew. wygranej strongmana sam spróbuje pokonać tor ninja!

 

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Pudzianowski - Artur Szpilka na PGE Narodowym. Wielka walka potwierdzona


W trzecim odcinku programu poza Mariuszem Pudzianowskim na torze pojawią się dzielni nowicjusze oraz weterani toru z poprzednich sezonów, m.in. Mateusz Karbowy, którego widzowie znają aż z pięciu edycji Ninja Warrior Polska.

 

- Jest to show, które z pewnością uzależnia. Dużo się dzieje, jest masa emocji. Pokonujemy swoje słabości i ograniczenia. Ja chcę w końcu stanąć tam na górze i zrobić to, co sobie zaplanowałem - zapowiedział.

 

Czy to się uda? Przekonamy się już we wtorek o 20:05. Na widzów programu czekają także zaskakujące przebrania zawodników, związane z ich upodobaniami kulinarnymi bo najbliższy odcinek kręcić się będzie wokół kuchni!


Ninja Warrior Polska we wtorek 14 marca o godz. 20:05 tylko w Polsacie!

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Przetrwaj i wygraj - odcinek 1

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie