Kolejny reprezentant Polski opuścił zgrupowanie! Rzecznik potwierdził

Piłka nożna

Kacper Kozłowski opuścił zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski. Młody pomocnik przez kontuzję nie wystąpi w najbliższych meczach eliminacji do mistrzostw Europy. Tę informację potwierdził rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski w rozmowie z Interią Sport.

Fernando Santos nie rozpoczął dobrze swoje pierwszego zgrupowania w roli selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Najpierw przez kontuzje powołania nie otrzymali Arkadiusz Milik i Kamil Glik. Następnie zgrupowanie musieli opuścić Kamil Piątkowski i Bartosz Bereszyński, którzy też doznali urazów. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Młode wilczki Silhavego. Polska nie wygrała tam nigdy o stawkę!

 

Jak się okazuje, kolejny reprezentant Polski nie będzie mógł zagrać w zbliżających się meczach. Chodzi o Kacpra Kozłowskiego, reprezentującego na co dzień Vitesse. Informację o kontuzji młodego pomocnik przekazał w rozmowie z Interią Sport Jakub Kwiatkowski. Rzecznik polskiej federacji zdradził również, że w związku z nieobecnością 19-latka nie jest planowane żadne dodatkowe powołanie. 

 

Santos swój debiut w nowej roli zaliczy już w piątek 24 marca 2023 roku. Wtedy piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w Pradze z narodową drużyną Czech w swoim pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Podczas marcowego zgrupowania Biało-Czerwoni zagrają także z Albanią. To spotkanie zaplanowane jest na poniedziałek 27 marca 2023 roku. 

 

 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Francja - Niemcy. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie