Liga Mistrzyń: A. Carraro Imoco Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł. Relacja i wynik na żywo

Przyszedł czas na rewanż w najbardziej emocjonującej parze 1/4 finału siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Zawodniczki Imoco Conegliano spróbują na własnym terenie odrobić straty w rywalizacji z Fenerbahce. Czy ta misja zakończy się sukcesem? Relacja i wynik na żywo meczu A. Carraro Imoco Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł na Polsatsport.pl.

Mało kto się spodziewał, że w pierwszym spotkaniu z Fenerbahce zespół Imoco dozna tak dotkliwej porażki. Joanna Wołosz i jej koleżanki w żadnej partii nie dobiły nawet do 20 punktów i gładko poległy 0:3. Teraz mistrzynie Włoch będą potrzebować zwycięstwa co najmniej 3:1 i wygranej w tak zwanym "złotym secie". Patrząc na klasę ekipy z Conegliano, taki scenariusz nie wydaje się wcale mało prawdopodobny.

Siatkarki Fenerbahce są przed rewanżem w dość komfortowej sytuacji. Siła przeciwnika jest niepodważalna, ale wystarczy wygrać dwa sety w hali PalaVerde, by zameldować się w najlepszej czwórce Champions League. Czy podopiecznym Zorana Terzicia uda się ta sztuka? Warto dodać, że ekipa ze Stambułu jest niepokonana od trzynastu spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Relacja i wynik na żywo meczu A. Carraro Imoco Conegliano - Fenerbahce Opet Stambuł na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20.30.