Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja TV oraz stream online

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP
Fernando Santos

To nie tak miało być - wielu kibiców reprezentacji Polski z pewnością w ten sposób skwitowało pierwszy mecz Biało-Czerwonych w kwalifikacjach do Euro 2024. Podopieczni Fernando Santosa, który debiutował w roli selekcjonera naszej kadry, przegrali wyraźnie z Czechami na wyjeździe aż 1:3. Już w poniedziałek czeka nas kolejne starcie - z Albanią, ale zanim do tego dojdzie, w niedzielne przedpołudnie odbędzie się konferencja prasowa. Transmisja w Polsacie Sport, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Polacy byli tłem dla świetnie dysponowanych Czechów w piątkowy wieczór na stadionie w Pradze. Wystarczy powiedzieć, że gospodarze potrzebowali zaledwie 30 sekund, aby umieścić piłkę w bramce Wojciecha Szczęsnego. Nie minęła chwila, a było już 2:0 dla naszych południowych sąsiadów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Gospodarze Euro 2024 wygrali w meczu towarzyskim

 

Ostatecznie Biało-Czerwoni przegrali "tylko" 1:3, ponieważ rozmiary klęski mogły być o wiele większe. Wniosków do wyciągnięcia po tej konfrontacji jest bardzo dużo, chociaż czasu bardzo mało. W poniedziałek 27 marca ekipa Santosa zagra w drugiej kolejce kwalifikacji do Euro 2024 z Albanią na PGE Narodowym.

 

O wnioski i przemyślenia na pewno zapytają przedstawiciele mediów podczas niedzielnej konferencji prasowej.

 

Transmisja konferencji o godz. 10:20 w Polsacie Sport, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie