TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
TAURON Liga: BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Gdzie obejrzeć?

Przedostatnie spotkanie sezonu zasadniczego zostanie rozegrane w Bielsku-Białej, gdzie miejscowy BKS BOSTIK zagra z OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Faworytem spotkania będą bielszczanki. Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Bielszczanki złapały ostatnio dołek formy. Przegrały dwa ostatnie mecze po tie-breaku z ŁKS-em Commercecon Łódź i UNI Opole. Wcześniej były w dobrej dyspozycji, bo w poprzednich sześciu meczach pięć razy wygrały i raz przegrały. Po 19 meczach mają na koncie 11 zwycięstw i osiem porażek. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Doświadczony siatkarz podjął decyzję! Wiadomo, gdzie zagra w przyszłym sezonie 

 

Zespół z Bydgoszczy także notuje fatalną passę, bo przegrał trzy ostatnie mecze. Ostatni raz OnlyBio wygrał 5 marca, kiedy na wyjeździe pokonał 3:0 Grot Budowlanych Łódź. Była to zaledwie druga wygrana tej ekipy w tym roku. Bydgoszczanki wygrały też pod koniec lutego z UNI Opole. W 19 meczach tego sezonu pięć razy były lepsze od rywalek i poniosły 14 porażek. 

 

Pierwszy raz w tym sezonie obie ekipy spotkały się w połowie stycznia. W Bydgoszczy zespół z Bielska-Białej wygrał bardzo pewnie 3:0.

 

Transmisja meczu BKS BOSTIK Bielsko-Biała - OnlyBio Pałac Bydgoszcz w Polsacie Sport, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie