PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – PSG Stal Nysa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W piątek, w ramach pierwszego meczu fazy play-off, Asseco Resovia Rzeszów zmierzy się w swojej hali z PSG Stalą Nysa. Podopieczni Giampaolo Medeiego wygrywając fazę zasadniczą pokazali, że celują w triumf w całych rozgrywkach. Relacja na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów – PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Rzeszowa w trakcie fazy zasadniczej wygrali aż 24 z 30 spotkań, gromadząc w ten sposób na swoim koncie 72 punkty. Taka dyspozycja zapewniła im pierwsze miejsce w tabeli. Są oni faworytami starcia ze Stalą Nysa, a także brani pod uwagę jako jedni z pretendentów do wygrania całych rozgrywek.

 

ZOBACZ TAKŻE: Historyczny moment polskiej siatkówki. "PlusLiga naprawdę wiele znaczy"

 

Z kolei siatkarze pod wodzą Daniela Plińskiego dostali się do fazy play-off z ostatniej zapewniającej awans pozycji, mając zaledwie punkt przewagi nad LUK Lublin. Śmiało można więc stwierdzić, że ich obecność na tym etapie PlusLigi jest dużym osiągnięciem, przy którym swój udział miała odrobina szczęścia. W tym sezonie doszło już do dwóch starć pomiędzy tymi drużynami, które rzeszowski klub wygrał, tracąc łącznie tylko jednego seta.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów – PSG Stal Nysa na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 17:30.

MSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie