Poznaliśmy drużynę Mariusza Wlazłego! Znakomici siatkarze w składzie

Siatkówka
Poznaliśmy drużynę Mariusza Wlazłego! Znakomici siatkarze w składzie
fot. PAP
Mariusz Wlazły stworzył swoją "drużynę marzeń".

Mariusz Wlazły to jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej siatkówki. Słynny atakujący w magazynie #7strefa stworzył swoją "drużynę marzeń", złożoną z zawodników, z którymi występował w jednym zespole w czasie swej bogatej kariery.

Mariusz Wlazły ogłosił ostatnio, że po obecnym sezonie zakończy sportową karierę. Obfitowała ona w sukcesy zarówno na arenie klubowej, jaki i reprezentacyjnej.

 

Zobacz także: Pseudonimy polskich siatkarzy. "Dzik", "Szampon", "Fifi"... Skąd wzięły się słynne ksywki?

 

W magazynie #7strefa mistrz świata z 2014 roku stworzył swoją "drużynę marzeń". Znaleźli się w niej siatkarze, którzy występowali z nim w jednej drużynie – w klubach i w reprezentacji Polski.

 

 

– Ciężko jest wybrać spośród wszystkich. Odniósłbym się jeszcze do środkowego, którego już z nami nie ma – do Arka Gołasia. Miałem z nim przyjemność grać. Każdy z siatkarzy tej drużyny posiada niezwykłe umiejętności. Jest wiele osób na danych pozycjach, z których mógłbym stworzyć nawet dziesięć "szóstek". Ważne są jednak również charaktery, bo tworzą one grupę i przestrzeń do osiągania wielkich sukcesów. I to jest ważne, bo atmosfera w zespole plus umiejętności i poziom wykonania są niezwykle ważne – tak znakomity siatkarz skomentował swój wybór.

 

Drużyna marzeń Mariusza Wlazłego:

 

rozgrywający: Paweł Zagumny
przyjmujący: Stephane Antiga, Michał Winiarski
atakujący: Mariusz Wlazły
środkowi: Srecko Lisinac, Piotr Nowakowski
libero: Paweł Zatorski.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie