SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Allianz Milano. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Rywalizacja o mistrzostwo Włoch jest w tym sezonie niezwykle zacięta. W obu parach półfinałowych do wyłonienia finalisty potrzebny będzie piąty mecz. Czy drużyna z Mediolanu, która zniszczyła marzenia o finale Perugii sprawi kolejną niespodziankę i wyeliminuje z gry kolejną potęgę? Relacja na żywo i wynik meczu Cucine Lube Civitanova - Allianz Milano na Polsatsport.pl.

Wyeliminowanie Perugii z Kamilem Semeniukiem i Wilfredo Leonem w składzie już w ćwierćfinale walki o mistrzostwo Italii, było sensacją. Siatkarze z Mediolanu potrzebowali do tego pięciu spotkań. Nie mniej sensacyjny jest przebieg rywalizacji na etapie półfinału.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Wlazły symbolicznie odwiesił buty na kołek. Wzruszające chwile w Ergo Arenie

 

Drużyna z Mediolanu, która była spisywana na straty, rozpoczęła od porażki z Cucine Lube 0:3. Później jednak wygrała dwa mecze z naszpikowanym gwiazdami rywalem i była o krok od zapewnienia sobie miejsca w finale. W czwartym starciu podopieczni Roberto Piazzy przegrali jednak 2:3, choć prowadzili już 2:0, więc ostateczne rozstrzygnięcie przyniesie dopiero piąta batalia.

 

Czy będziemy świadkami kolejnej olbrzymiej niespodzianki?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Cucine Lube Civitanova - Allianz Milan od godziny 18:00 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie