WTA w Madrycie: Magda Linette - Mirra Andriejewa. Relacja i wynik na żywo

W sobotę Magda Linette powalczy o awans do 1/8 finału turnieju WTA w Madrycie. Jej rywalką będzie zaledwie 15-letnia Maria Andriejewa. Czy Polka zatrzyma rozpędzoną nastolatkę? Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Mirra Andriejewa na Polsatsport.pl.

Reprezentantka Polski to aktualnie 19. rakieta świata. W piątek Linette w parze z Sofią Kenin odpadła ze zmagań w deblu, ale wciąż ma szanse na dobry wynik w singlu. W poprzedniej rundzie 31-latka w trzech setach pokonała Czeszkę Marketę Vondorousovą. Kolejnym wyzwaniem na drodze Linette będzie rewelacyjna 15-latka.

Andriejewa w Madrycie wygrała już z kilkoma wyżej notowanymi przeciwniczkami. W drugiej rundzie turnieju Rosjanka sprawiła ogromną sensację i dwóch setach uporała się z 14. tenisistką światowego rankingu Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Dodajmy, że urodzona w 2007 roku zawodniczka aktualnie zajmuje 194. lokatę w rankingu WTA, lecz wiele wskazuje na to, że po zakończeniu zmagań w stolicy Hiszpanii Andriejewa znacząco awansuje w klasyfikacji.

Czy Linette powstrzyma rewelacyjną 15-latkę? Czy może młoda Rosjanka ponownie zaskoczy świat tenisa?

Relacja i wynik na żywo meczu Magda Linette - Mirra Andriejewa na Polsatsport.pl. Początek o 14:00.