Piękna asysta Przemysława Frankowskiego w hicie Ligue 1 (WIDEO)

Przemysław Frankowski zaliczył asystę przy drugim golu dla RC Lens

Przemysław Frankowski znów pokazał się z bardzo dobrej strony. Reprezentant Polski zanotował asystę w hicie 34. kolejki Ligue 1 RC Lens - Olympique Marsylia (2:1).

Przy stanie 1:0 dla gospodarzy, wyprowadzili oni kolejny skuteczny atak. W 60. minucie po wznowieniu gry z autu i dwójkowej akcji Frankowski dośrodkował w pole karne. Tam był Lois Opena, który głową skierował piłkę do siatki.

Frankowski, który w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę, rozegrał całe spotkanie. Od 89. minuty w ekipie gospodarzy grał Adam Buksa, natomiast po chwili na boisku pojawił się Łukasz Poręba.

To był ważny mecz dla obu drużyn. RC Lens z dorobkiem 72 punktów awansował na drugie miejsce i przy okazji zepchnął marsylczyków na trzecie (70).