PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja TV oraz stream online

Siatkówka
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja TV oraz stream online
fot. PAP/Darek Delmanowicz

Przed nami drugi mecz w rywalizacji o trzecie miejsce w PlusLidze. Aluron CMC Warta Zawiercie zagra we własnej hali z Asseco Resovią Rzeszów. Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Aluron CMC Warta Zawiercie jest w lepszej sytuacji. Na wyjeździe ekipa z Zawiercia wygrała 3:2. Śląska ekipa będzie chciała powtórzyć osiągnięcie z zeszłego sezonu, kiedy zdobyła na koniec sezonu brązowe medale. Wtedy w rywalizacji o trzecie miejsce okazała się lepsza od PGE Skry Bełchatów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Legendarny siatkarz powołany do reprezentacji! Będzie sensacyjny powrót? 

 

Asseco Resovia Rzeszów walczy z kolei o pierwszy od sezonu 2015/2016 medal na koniec sezonu. Rzeszowianie byli najlepszą ekipą na koniec sezonu zasadniczego. W ćwierćfinale play-off okazali się lepsi od Stali Nysa, ale już w półfinale sromotnie przegrali z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle.

 

W sezonie zasadniczym oba spotkania na swoją korzyść przechyliła ekipa z Zawiercia. W roli gospodarza wygrała 3:0, z kolei na wyjeździe 3:1.

 

Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 17:30.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie