Mark Zuckerberg walczy w brazylijskim jiu-jitsu. Właściciel Facebooka ma za sobą pierwsze starcia

Sporty walki
Mark Zuckerberg walczy w brazylijskim jiu-jitsu. Właściciel Facebooka ma za sobą pierwsze starcia
Fot. PAP
Mark Zuckerberg

Właściciel Facebooka - Mark Zuckerberg spróbował swoich sił w brazylijskim jiu-jitsu. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie ma za sobą pierwsze walki na turniejach, a wideo z jednej z nich stało się hitem internetu.

Mark Zuckerberg jest znany głównie ze swojej działalności w świecie internetu. Właściciel amerykańskiego konglomeratu technologicznego Meta, który posiada w swoim portfolio takie marki jak Facebook, WhatsApp, Instagram czy Messenger, głównie udzielał się dotychczas w kwestii rozwoju technologii oraz sztucznej inteligencji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ojciec Lionela Messiego zabrał głos ws. transferu do Arabii Saudyjskiej


Tym razem Amerykanin dał się poznać z innej strony jako zawodnik... brazylijskiego jiu-jitsu. Zuckerberg wystartował w zawodach BJJ w formie No Gi. Wideo z właścicielem Facebooka walczącym wręcz z zawodnikiem podczas jednego ze starć turnieju stało się hitem internetu, a wiele osób przyznaje, że nie znało tej formy działalności miliardera.

 


Mark Zuckerberg w zeszłym roku zajmował 17. pozycję w rankingu najbogatszych ludzi świata z majątkiem wycenianym na 60 mld dolarów. Wartość aktywów twórcy Facebooka spadła w 2022 roku o ponad połowę.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie