Klub PlusLigi podjął decyzję w sprawie rozgrywających! Kto pokieruje grą w kolejnym sezonie?

Siatkówka
Klub PlusLigi podjął decyzję w sprawie rozgrywających! Kto pokieruje grą w kolejnym sezonie?
fot. PAP/Darek Delmanowicz
PSG Stal Nysa ogłosiła nazwiska kolejnych siatkarzy, którzy pozostaną w klubie na sezon 2023/24.

PSG Stal Nysa podała nazwiska kolejnych siatkarzy, którzy przedłużyli umowy z klubem. W sezonie 2023/24 w barwach drużyny z Opolszczyzny nadal będą występowali m.in. dwaj rozgrywający Tsimafei Zhukouski i Patryk Szczurek.

Klub z Nysy ogłosił najpierw, że w zespole pozostanie jeden z czołowych zawodników 21-letni przyjmujący Michał Gierżot. Siatkarz gra w Stali od 2022 roku.

Zobacz także: Wielki talent zostaje w klubie PlusLigi!

 

Teraz PSG Stal podała w mediach społecznościowych nazwiska kolejnych siatkarzy, którzy w przyszłym sezonie zagrają w nyskim klubie. Zouheir El Graoui to 28-letni przyjmujący z Maroka, który do drużyny dołączył w styczniu 2022 roku.

 

Grający na pozycji libero 31-letni Kamil Dembiec jest w Nysie od sezonu 2019/20 i będzie występował również w kolejnym.

 

PSG Stal nie zmienia również obsady pozycji rozgrywającego. Numerem jeden na tej pozycji był w poprzednim sezonie Tsimafei Zhukouski. 33-letni Chorwat nadal będzie grał w nyskim klubie.

 

 

W roli zmiennika występował Patryk Szczurek. On również zostaje na kolejny rok. Będzie to piąty z rzędu sezon, a siódmy w ogóle w barwach Stali dla 32-letniego siatkarza.

 

Drugi sezon w żółto-niebieskich barwach spędzi Jakub Abramowicz. 25-letni środkowy również przedłużył umowę z drużyną prowadzoną przez trenera Daniela Plińskiego.

 

 

Z drużyną PSG Stali Nysa po sezonie rozstali się: Wassim Ben Tara, Rafał Buszek, Kento Miyaura, Szymon Biniek oraz Kamil Kwasowski.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie