Skandal z udziałem byłego gracza Barcelony. Użył broni palnej!

Piłka nożna
Skandal z udziałem byłego gracza Barcelony. Użył broni palnej!
fot. PAP/EPA

W Brazylii rozpoczął się proces piłkarza, który nielegalnie użył broni palnej w miejscu publicznym, a po całym zdarzeniu ukrył pistolet w krzakach. Chodzi o Douglasa Santosa, który przed kilkoma laty grał w FC Barcelona.

Jak informuje brazylijskie "Globo.com", pod koniec kwietnia Douglas Santos wybrał się w rejs po jeziorze Paranoa w stolicy kraju Brasilii. Po jego rozpoczęciu między piłkarzem, a jednym z pasażerów wywiązała się awantura, która trwała też później w pobliskim klubie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Czy Kylian Mbappe zostanie w PSG? Wciąż nie podpisał kluczowego dokumentu

 

Ochroniarz klubu kazał byłemu zawodnikowi FC Barcelona opuścić lokal. Ten odpowiedział strzałem w powietrze. Na miejsce błyskawicznie wezwano policję. Znalazła ona pistolet z niewykorzystaną amunicją w krzakach. Broń była zarejestrowana na matkę piłkarza.

 

Douglas Santos jest obecnie bez klubu. Jego ostatnim zespołem był Besiktas, w którym występował w latach 2019-2022. Najbardziej znany jest z występów w FC Barcelona. Grał tam w latach 2014-2019. Zagrał w tym zespole osiem meczów, a w trakcie pobytu w Katalonii był wypożyczany do Sportingu Gijon, Benfiki i Sivassporu.

PSZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie