Zakład Gospodarki Odpadami przejął słynny polski klub siatkarski

Siatkówka
Zakład Gospodarki Odpadami przejął słynny polski klub siatkarski
fot. PAP

Stowarzyszenie BKS Stal Bielsko-Biała sprzedało pakiet akcji Bialskiego Klubu Sportowego S.A. nowemu właścicielowi Spółki – Zakładowi Gospodarki Odpadami S.A. – Jest to kolejny krok w rozwoju naszej Spółki, dający bezpieczeństwo i możliwość powrotu do walki o najwyższe cele oraz promocję poza granicami kraju – powiedziała prezes klubu Aleksandra Jagieło.

"Zarząd BKS „Stal” Bielsko-Biała informuje, że mając na uwadze dalszy rozwój Bialskiego Klubu Sportowego S.A., dzisiaj t.j. 24.05.2023 roku, Stowarzyszenie BKS „Stal” Bielsko-Biała dokonało transakcji sprzedaży pakietu akcji posiadanych w w/w Spółce na rzecz Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej. Zgodnie z umową dotychczasowa nazwa Spółki jak i jej siedziba pozostają niezmienne. Życzymy wielu sukcesów sportowych Bialskiemu Klubowi Sportowemu S.A. oraz drużynie BKS BOSTIK Bielsko-Biała" – przeczytaliśmy w oświadczeniu.

 

Zobacz także: Tauron Liga 2023 – końcowa klasyfikacja

 

Tym samym nowym właścicielem Bialskiego Klubu Sportowego S.A. został Zakład Gospodarki Odpadami S.A.

 

– Bardzo się cieszymy, że Zakład Gospodarki Odpadami stał się naszym nowym właścicielem. Jest to kolejny krok w rozwoju naszej Spółki, dający bezpieczeństwo i możliwość powrotu do walki o najwyższe cele oraz promocję poza granicami kraju. Stowarzyszeniu dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach – powiedziała prezes BKS Aleksandra Jagieło.

 

BKS Stal Bielsko-Biała to ośmiokrotny mistrz Polski siatkarek (1988, 1989, 1990, 1991, 1996, 2003, 2004, 2010). W minionym sezonie klub występował pod nazwą BKS Bostik i wrócił do ligowej czołówki, zajmując czwarte miejsce.

RM, Polsat Sport, bkssa.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie