Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia - ŁKS Łódź. Transmisja TV i stream online

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Arka Gdynia - ŁKS Łódź. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport

Już w piątkowy wieczór w Gdyni ŁKS może zapewnić sobie awans do PKO BP Ekstraklasy. Łodzianie w konfrontacji z Arką potrzebują zdobyć minimum jeden punkt. Czy ta sztuka im się powiedzie? Transmisja meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Oba zespoły mają swoje cele i zrobią wszystko by na koniec sezonu je zrealizować. Arka toczy korespondencyjny pojedynek ze Stalą Rzeszów w walce o szóste, ostatnie premiowane barażami, miejsce w tabeli. Gdynianie mają na swoim koncie tyle samo "oczek" co ekipa z Podkarpacia (47), ale ustępują Stali ze względu na gorszy bilans meczów bezpośrednich. Strata jakichkolwiek punktów ostatnich dwóch kolejkach sezonu może się dla Arki okazać brzemienna w skutkach.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szymon Marciniak w finale Ligi Mistrzów. "To będzie najważniejszy rozdział w książce"

 

W dużo bardziej komfortowej sytuacji są gracze Łódzkiego Klubu Sportowego. ŁKS cały czas przewodzi ligowej tabeli i jest już tylko mały kroczek od powrotu na salony. Przewaga pięciu punktów nad trzecią Wisłą Kraków oznacza, że punkt przywieziony znad morza wystarczy, by przy Alei Unii Lubelskiej 2 wystrzeliły szampany.

 

Transmisja meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 20:30.

Frank Dzieniecki/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie