Polska – Niemcy. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Polska – Niemcy. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Reprezentacja Polski siatkarzy w piątek po raz drugi zmierzy się z Niemcami

Po czwartkowej inauguracji sezonu reprezentacyjnego siatkarzy czas na kolejne spotkanie. Tym razem odbędzie się ono w Sosnowcu, gdzie Polacy ponownie zmierzą się z Niemcami. Jak poradzą sobie zawodnicy Nikoli Grbicia? Transmisja meczu Polska – Niemcy w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Każde spotkanie reprezentacji Polski rozgrywane w katowickim „Spodku” ma swój niepowtarzalny charakter. Nie inaczej było w czwartek, gdy Biało-Czerwoni mierzyli się z drużyną narodową Niemiec, prowadzoną przez Michała Winiarskiego. O niesamowitą atmosferę zadbali nie tylko obecni na parkiecie siatkarze, ale także najlepsi kibice na świecie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polscy siatkarze poznali dokładny terminarz kwalifikacji olimpijskich


Czwartkowy mecz poprzedziło inne ważne wydarzenie. Była to kolejna edycja Alei Gwiazd Siatkówki, odbywającej się od 2017 roku i upamiętniającej wybitne postaci z siatkarskiego świata. W tym roku swoje dłonie odcisnęli w Katowicach Aleksander Śliwka, Mateusz Bieniek, Bartosz Kwolek, Paweł Papke, Dorota Świeniewicz, Małgorzata Glinka, Dodatkowo swoją tabliczkę z logotypem odsłonił także sponsor od lat związany z polską siatkówką – Operator sieci Plus.


Piątkowy mecz będzie ostatnim spotkaniem Polaków przed wylotem do Japonii, gdzie w dniach 6-11 czerwca rozegrają oni pierwszy turniej w tegorocznej edycji Ligi Narodów. W Sosnowcu nadal nie pojawi się komplet reprezentantów Polski. Zabraknie między innymi zawodników Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla, którzy rozpoczną treningi w Spale 5 czerwca.


Transmisja meczu Polska - Niemcy w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godzinie 17:30. Przedmeczowe studio o godz. 17:00.

OL, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie