II liga: Motor Lublin - Zagłębie II Lubin. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Do końca fazy zasadniczej sezonu eWinner 2 ligi pozostały już tylko dwie kolejki. W walce o baraże cały czas pozostaje Motor Lublin, który w przedostatniej serii zmierzy się z rezerwami Zagłębia Lubin. Relacja i wynik na żywo meczu Motor Lublin - Zagłębie II Lubin na Polsatsport.pl.

Wokół Motoru jest w ostatnim czasie sporo szumu, głównie ze względu na postać trenera Goncalo Feio oskarżanego o znęcanie się psychiczne nad niektórymi pracownikami klubu. Nie zmienia to jednak faktu, że drużyna z Lublina cały czas ma szansę na wzięcie udziału w barażach, gdyż na dwie kolejki przed końcem posiada tyle samo punktów, co szósty KKS Kalisz, legitymując się jednak od niego gorszym bilansem meczów bezpośrednich (0:3, 1:0).

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener Motoru Lublin w akcji, czyli szambo znów wybiło

 

Druga drużyna Zagłębia na boisku na pewno się jednak nie położy, biorąc pod uwagę fakt niepewnego jeszcze utrzymania na trzecim poziomie rozgrywkowym. Ekipa z Dolnego Śląska nad 15. w tabeli Górnikiem Polkowice posiada bowiem jedynie punkt przewagi (i gorszy bilans meczów bezpośrednich), wobec czego do końca musi walczyć o zabezpieczenie jak najwyższej zdobyczy punktowej.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Motor Lublin - Zagłębie II Lubin od godziny 17:00 na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie