Liga Narodów: Polska - Tajlandia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed reprezentacją Polski trzecie starcie w ramach rozgrywek tegorocznej edycji Ligi Narodów. Tym razem podopieczne Stefano Lavariniego zmierzą się z Tajlandią. Relacja na żywo z meczu Polska - Tajlandia na Polsatsport.pl.

Po meczach z Kanadą i Włochami, nasze siatkarki podejmą rywalki z kontynentu azjatyckiego. Tajlandia zaczęła turniej od porażki z Italią 2:3, aby dwa dni później zwyciężyć bez straty seta zawodniczki spod znaku liścia klonowego.

 

Ostatni raz obie reprezentacje zagrały ze sobą we wrześniu zeszłego roku podczas pierwszej rundy mistrzostw świata. Wówczas Polki wygrały 3:0, a wszystkie odsłony kończyły się rezultatem 25:17. Tajki na zwycięstwo z naszym zespołem czekają od maja 2018 roku. Sześć kolejnych starć to porażki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Co z przyszłością Stefano Lavariniego? "Zobaczymy, jakie będą możliwości"

 

Przypomnijmy, że zmagania pierwszego tygodnia Ligi Narodów odbywają się w Turcji oraz Japonii. Polki przebywają nad Bosforem, gdzie zmierzą się jeszcze z Serbią.

 

Faza interkontynentalna Ligi Narodów siatkarek potrwa do 2 lipca. Turniej finałowy zostanie rozegrany w Arlington w Stanach Zjednoczonych (12–16 lipca).

 

Relacja na żywo z meczu Polska - Tajlandia na Polsatsport.pl. Początek o godz. 13:00.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie