Rocky Boxing Night: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Rocky Boxing Night: Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe

W piątek w Żukowie odbędzię się gala Rocky Boxing Night. W walce wieczoru Kacper Meyna zawalczy z Krzysztofem Twardowskim o pas WBC Francophone w kategorii ciężkiej. Transmisja gali Rocky Boxing Night w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie oraz na Polsat Box Go.

Meyna tom zawodnik, którego praktycznie od początku kariery prowadzi grupa Rocky i jej właściciel Krystian Każyszka. Ostatnio 23-latek znokautował już w 1. rundzie Jakuba Sosińskiego i obronił pas mistrza Polski w kategorii ciężkiej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tyson Fury kontra Anthony Joshua?! Coraz bliżej wielkiego pojedynku

 

Twardowski w poprzedniej walce szybko uporał się z Norbertem Szekeresem. Wcześniej przegrał z Michałem Cieślakiem, a także dał pełne 8 rund Richardowi Riakporhe. W Żukowie Twardowski powalczy z Meyną o pas WBC Francophone w królewskiej dywizji.

 

Wcześniej dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku, którego stawką będzie pas zawodowego mistrza Polski w wadze super lekkiej. Mateusz Polski zmierzy się w nim z Denisem Mądrym.

 

Podczas gali zobaczymy także m.in. Artura Bizewskiego, Angelikę Krysztoforską, Rafała Dudka czy Kajetana Kalinowskiego.

 

Transmisja gali Rocky Boxing Night od godziny 18:30 Polsacie Sport Fight, od 20:00 w Super Polsacie, cała gala na Polsat Box Go.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie