Mamed Khalidov znokautował Scotta Askhama na gali KSW Colosseum 2!

Sporty walki
Mamed Khalidov znokautował Scotta Askhama na gali KSW Colosseum 2!
fot. youtube.com
Mamed Khalidov znokautował Scotta Askhama na gali KSW Colosseum 2!

Mamed Khalidov (37-8-2, 17 KO, 16 SUB) i Scott Askham (19-6, 12 KO, 2 SUB) zmierzyli się w walce wieczoru gali KSW Colosseum 2. Wygrał ten pierwszy, który znokautował Anglika w trzeciej rundzie.

Walka wieczoru gali KSW Colosseum 2 była zwieńczeniem trylogii. Pierwszą walkę jednogłośnie na punkty wygrał Askham, a w drugim starciu górą był Khalidov, który znokautował rywala w efektowny sposób.

Zobacz także: Wyniki gali KSW Colosseum 2

 

Dość niespodziewanie to Khalidov zainicjował klincz na początku walki. Po ponad minucie starcia na siatce to właśnie on wylądował na górze w parterze. Czas leciał bardzo szybko, a Khalidov był bardzo spokojny w swoich poczynaniach. Choć Anglik pod koniec starcia postraszył "skrętówką", to ostatecznie nic z tego nie wyszło.

 

W drugiej rundzie Khalidov sprytnie poczekał na kopnięcie Askhama, które przechwycił i łatwo sprowadził pojedynek do parteru. W oczy mogła rzucić się m.in. efektowna zmiana stron przy przejściu do pozycji bocznej. W pewnym momencie Anglik po raz kolejny poszukał "skrętówki", a Khalidov... zaczął swoje show. Skupił się na rozmowach z rywalem czy też kibicami. Patowa sytuacja trwała przez dłuższy czas, ale pod koniec rundy olsztynianin wrócił do kontrolowania walki.

W trzeciej rundzie Khalidov trafił kopnięciem na tułów, który posłał Anglika na deski. Kiedy ten wstawał, Khalidov dołożył latające kolano. Ciosy w parterze dokończyły dzieło zniszczenia. Walka została przetrwana, a olsztynian po raz drugi pokonał Askhama.

Wynik walki:

Mamed Khalidov (37-8-2, 17 KO, 16 SUB) pokonał Scotta Askhama (19-6, 12 KO, 2 SUB) przez KO w trzeciej rundzie.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie