10 najseksowniejszych sportsmenek według Internautów (ZDJĘCIA)

Tenis

Piękność ze świata MMA, tenisistki (w tym również była), reprezentantka sportów motorowych i... piłkarka. Którą sportsmenkę Internauci uważają za najseksowniejszą?

Zestawienia najpiękniejszych przedstawicielek sportu pojawiają się w Internecie dość regularnie. Społeczność SpinGenie postanowiła jednak stworzyć bardziej miarodajnych - ich zdaniem - ranking.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piękna siatkarka wróciła do gry. Jej decyzja zachwyciła fanów (ZDJĘCIA)

 

Specjalny algorytm sprawdził, które zawodniczki są najczęściej wyszukiwane przez Internautów nie ze względu na dokonania na bieżniach, kortach, trasach rajdowych i boiskach, a ze względu na urodę. Zasada działania algorytmu nie była skomplikowana: badano frazę "imię + nazwisko + hot" (ang. gorąca, seksowna - przyp. red.), wpisywaną w najpopularniejszą przeglądarkę internetową, a wyniki zawężono do dwóch ostatnich lat.

 

W dziesiątce najseksowniejszych zdaniem Internautów sportsmenek prym zdecydowanie wiodą tenisistki i... piłkarki, ale nie brakuje również przedstawicielek mniej popularnych dyscyplin. Sprawdźcie, które nazwisko najczęściej pojawiało się w wyszukiwaniach.

 

RI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie