Wimbledon: Hubert Hurkacz - Novak Djoković. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Djoković na Wimbledonie?

Hubert Hurkacz - Novak Djoković, czyli czas na hitowy mecz podczas tegorocznego Wimbledonu. Transmisja meczu Hurkacz - Djoković w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Hurkacz awansował do 1/8 finału wielkoszlemowego Wimbledonu po tym, jak wygrał w piątek z Włochem Lorenzo Musettim 7:6 (7-4), 6:4, 6:4. Hurkacz w tej edycji Wimbledonu nie przegrał jeszcze seta. W pierwszej rundzie wygrał z Hiszpanem Albertem Ramosem-Vinolasem 6:1, 6:4, 6:4, a w drugiej z mającym polskie korzenie Brytyjczykiem Janem Choinskim 6:4, 6:4, 7:6 (7-3).

Kolejnym rywalem Hurkacza będzie Djoković. Broniący tytułu Serb w piątek zmierzył się ze Szwajcarem Stanem Wawrinką i ograł doświadczonego przeciwnika w trzech setach.

Djoković, wicelider światowego rankingu, walczy w Londynie o ósmy triumf w Wimbledonie, a także 24. w Wielkim Szlemie. W piątek odniósł w stolicy Wielkiej Brytanii 31. zwycięstwo z rzędu.

Hurkacz z Djokoviciem zagra po raz szósty i jak na razie nie udało mu się pokonać Serba.

Wimbledon, najważniejszy turniej tenisowy świata, tylko w kanałach sportowych Polsatu. Setki godzin transmisji z meczów Igi Świątek, Huberta Hurkacza, Magdy Linette i innych gwiazd światowego tenisa. A codziennie od 13:00 w Polsat Sport program studyjny z udziałem najlepszych komentatorów, dziennikarzy i ekspertów.

Kiedy dokończenie meczu Hurkacz - Djoković?

Transmisja meczu Hurkacz - Djoković w Polsacie Sport oraz online w Polsat Box Go. Spotkanie przerwane przy stanie 0:2 zostanie dokończone w poniedziałek na korcie centralnym nie przed godziną 15.30 - po zakończeniu starcia Haddad Maia - Rybakina.