Miedź Legnica pewnie wygrała z Bruk-Bet Termalicą w Niecieczy

Piłkarz Miedzi Legnica Kamil Drygas.

Miedź Legnica z pewnością ma ambicje na szybki powrót do PKO BP Ekstraklasy. Legniczanie na ten moment są na dobrej drodze - po dwóch spotkaniach mają komplet punktów, a ostatnie spotkanie z Bruk-Bet Termalicą wygrali 3:1.

Miedź Legnica od początku spotkania ruszyła do ataku. Już w 9. minucie Damian Tront posłał piłkę do Kamila Antonika, który otworzył wynik spotkania. Jeszcze w pierwszej połowie spotkania wynik dla gości podwyższył Damian Michalik.

Bramkę kontaktową Termalica zdobyła w 52. minucie. Młodego bramkarza Miedzi, Damiana Michalika, pokonał Tomas Poznar po asyście

Adama Radwanskiego.

W 57. minucie spotkania gospodarzy gola strzelił Damian Michalik. 30-latek ponownie wpisał się na listę strzelców i został najlepszym strzelcem tego klubu w rozgrywkach sezonu 2023/24. W 6. minucie doliczonego czasu gry Termalicę "dobił" Niemiec Michael Kostka.

W kolejnej kolejce Termalica pojedzie do Głogowa, podczas gdy Miedź Legnica zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem Łęczna.