Koszmarna kontuzja w meczu Polska - Niemcy! Siatkarki zalały się łzami (WIDEO)

Koszmarna kontuzja w meczu Polska - Niemcy!

Annegret Holzig doznała fatalnie wyglądającej kontuzji w meczu Polska - Niemcy w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Przyjmująca drużyny Vitala Heynena niefortunnie wylądowała na parkiecie po ataku. Jej kolano nienaturalnie się wygięło.

Cała sytuacja miała miejsce przy stanie 18:17 dla Polek w trzecim secie. Uraz Niemki wyglądał bardzo poważnie. Służby medyczne natychmiast podjęły interwencję. 26-latka opuściła boisko na noszach.

Zdarzenie poruszyło zawodniczki obu zespołów. Na twarzach kilku siatkarek pojawiły się łzy. Warto wspomnieć, że Holzig zastąpiła w kadrze Hannę Orthman. Jedna z najlepszych zawodniczek reprezentacji Niemiec doznała kontuzji w meczu inauguracyjnym. Co ciekawe, również był to uraz kolana.

Polki ostatecznie wygrały trzeciego seta 26:24 i całe spotkanie 3:0. W ćwierćfinale podopieczne Stefano Lavariniego zmierzą się z Turczynkami.