Ależ debiut Polaka! Piękny gol przeciwko drużynie Ronaldo (WIDEO)

Konrad Michalak (z lewej)

Konrad Michalak, mimo porażki jego zespołu z wyżej notowanym Al-Nassr w pierwszej rudzie saudyjskiego King Cup, może zaliczyć debiut w barwach drugoligowego Ohod Club do udanych. Były piłkarz m.in. Legii Warszawa strzelił efektownego gola i chociaż na chwilę dał nadzieję swojej nowej drużynie na korzystny rezultat.

Niespodzianki jednak nie było i Al-Nassr - tym razem bez odpoczywającego Cristiano Ronaldo, ale za to w składzie z m.in. Sadio Mane, pokonał drugoligowca 5:1. Honorowego gola strzelił pod koniec pierwszej połowy właśnie Michalak, dla którego był to debiut w nowych barwach.

26-letni napastnik wykorzystał prostopadłe zagranie, dogonił futbolówkę i efektownym lobem pokonał bramkarza rywali. Było to trafienie na 1:1. Po przerwie Al-Nassr dorzuciło cztery gole.

Michalak rozpoczął ten sezon w barwach tureckiego Konyasporu, dla którego w sumie rozegrał 73 mecze, strzelił pięć goli i zanotował siedem asyst. Wcześniej występował m.in. w Wiśle Płock, Lechii Gdańsk i Legii Warszawa. Jego kontrakt z saudyjskim drugoligowcem jest ważny do czerwca 2026 roku.