To nie był debiut marzeń... Jak zagrał Karol Kłos w pierwszym meczu w Asseco Resovii? (WIDEO)

Siatkówka
To nie był debiut marzeń... Jak zagrał Karol Kłos w pierwszym meczu w Asseco Resovii? (WIDEO)
fot. PAP/Darek Delmanowicz
Karol Kłos rozegrał pierwszy mecz w drużynie Asseco Resovii.

To był jeden z najgłośniejszych transferów przed sezonem PlusLigi 2023/24. Karol Kłos, po trzynastu sezonach w PGE Skrze Bełchatów, zmienił barwy klubowe i przeniósł się do Asseco Resovii. Jak zaprezentował się w ligowym debiucie w nowej drużynie?

Asseco Resovia przegrała z Projektem Warszawa 1:3 w pierwszym meczu nowego sezonu PlusLigi. Karol Kłos debiutu w nowych barwach nie może więc zaliczyć do udanych. Pamiętajmy jednak, że doświadczony środkowy jest po wyczerpującym sezonie reprezentacyjnym i nie zdążył jeszcze odpowiednio zgrać się z nowymi kolegami.

 

Zobacz także: Asseco Resovia – wyższy budżet i walka o trofea

 

W barwach Asseco Resovii Kłos zadebiutował w meczu z ekipą z Warszawy. Grał w tej drużynie (pod nazwą AZS Politechnika Warszawska) jeszcze przed PGE Skrą, w latach 2008–10. Przez trzynaście kolejnych lat grał w klubie z Bełchatowa (2010–23), z którym wywalczył m.in. trzy tytuły mistrza Polski (2011, 2014, 2018). Teraz otworzył nowy rozdział swej kariery w zespole z Rzeszowa.

 

W spotkaniu 1. kolejki PlusLigi środkowy wywalczył pięć punktów, większość w premierowej partii. Skończył 2 z 6 ataków (33% skuteczności), dołożył jeden punkt blokiem i dwa zagrywką.

 

Najlepsze akcje Karola Kłosa w debiucie w Asseco Resovii w materiale wideo:

 

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie