Poważna kontuzja polskiej siatkarki! Musiała przejść operację kolana

Siatkówka
Poważna kontuzja polskiej siatkarki! Musiała przejść operację kolana
fot. PAP/Roman Zawistowsk
Magdalena Janiuk doznała kontuzji kolana.

BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała jest rewelacją początku obecnego sezonu Tauron Ligi. Niestety, klubu nie omijają kontuzje. Poważnego urazu kolana doznała środkowa Magdalena Janiuk.

BKS Bostik ZGO to lider tabeli Tauron Ligi i jedyna niepokonana drużyna po sześciu kolejkach. Siatkarek klubu z Bielska-Białej nie omijają jednak problemy zdrowotne. Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu pojawiła się informacja, że atakująca Majka Szczepańska-Pogoda przejdzie operację związaną z urazem kręgosłupa w odcinku szyjnym.

 

Zobacz także: Polska siatkarka przejdzie operację. Problemy z kręgosłupem wykluczyły ją z gry

 

Teraz okazało się, że w najbliższym czasie na ligowych parkietach nie zobaczymy również Magdaleny Janiuk. Środkowa, która zagrała w dwóch meczach obecnego sezonu, doznała urazu kolana i przeszła operację.

 

"Wśród wielu pozytywnych informacji, które ostatnio dotyczą naszego klubu pojawiła się jedna smutna... W składzie na mecz z Energą MKS Kalisz zabrakło Magdaleny Janiuk. To niestety efekt kontuzji, przez którą nasza środkowa musiała przejść operację kolana" – poinformował klub w mediach społecznościowych.

 

 

 

 

"Magda jest już po zabiegu wykonanym w zaprzyjaźnionej z naszym klubem Guardian Clinic, z usług której korzystają najlepsi. Teraz czas na rehabilitację! Na zdjęciu oprócz Magdy również świetni siatkarze: Dawid Konarski i Łukasz Wiśniewski oraz doktor Maciej Karaczun i Krzysztof Wróbel - Prezes Zarządu Guardian Clinic. Magdzie życzymy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia! Jesteśmy z Tobą!" – napisano w komunikacie.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie