Siatkarz podszedł do komentatorów, żeby... wysłuchać opinii na swój temat (WIDEO)

Siatkówka

Projekt Warszawa pokonał Bogdankę LUK Lublin 3:2 w spotkaniu 6. kolejki PlusLigi. Po zaciętej walce w Arenie Ursynów jeden z siatkarzy zwycięskiej drużyny ze stolicy odwiedził stanowisko komentatorskie Polsatu Sport, żeby... posłuchać opinii na swój temat.

Siatkarz w białej koszulce pochyla się nad monitorem, rozmawiając z dwoma komentatorami siedzącymi przy stanowisku.
fot. Polsat Sport
Bartłomiej Bołądź oraz komentatorzy Polsatu Sport – Jakub Bednaruk i Adrian Brzozowski.

Bartłomiej Bołądź był najlepiej punktującym zawodnikiem konfrontacji Projektu z Bogdanką LUK Lublin. Siatkarz zespołu z Warszawy zdobył 23 punkty (17/34 w ataku + 5 asów + 1 blok). Po meczu podszedł do stolika komentatorów Polsatu Sport i wysłuchał opinii na swój temat.

 

Zobacz także: Siatkarz z powołaniem do piłkarskiej kadry? Jego zagranie zachwyciło komentatorów (WIDEO)

 

– Początek taki sobie, ale się rozkręcał w trakcie meczu. Trochę smutny na początku, gdy był blokowany. Nie zawsze jest niedziela... Ale później było już coraz lepiej, coraz lepsza zagrywka, tak więc było pozytywnie – ocenił występ atakującego Jakub Bednaruk.

 

Sytuacja w materiale wideo:


RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie