Piotr Zieliński znów łączony z transferem! Tym razem do finalisty Ligi Mistrzów

Piłka nożna
Piotr Zieliński znów łączony z transferem! Tym razem do finalisty Ligi Mistrzów
fot. PAP/PA
Piotr Zieliński

Piotr Zieliński regularnie łączony jest z odejściem z SSC Napoli. Latem sporo spekulowało się o transferze do Arabii Saudyjskiej, natomiast teraz włoskie media wskazują inny kierunek.

Zieliński od 2016 roku jest piłkarzem Napoli. Klub spod Wezuwiusza zapłacił wówczas za niego około 16 milionów euro. Polak w minionych latach wypracował sobie znaczącą pozycję w drużynie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piłkarz opuszcza zgrupowanie reprezentacji Polski! Znamy powód


Co jakiś czas pojawiają się jednak w przestrzeni medialnej doniesienia łączące pomocnika z transferem do innej drużyny. Latem sporo mówiło się o przenosinach do Arabii Saudyjskiej - umowa miała być już gotowa do podpisu. Ostatecznie Polak pozostał jednak w Neapolu.


Teraz we włoskich mediach znów pojawiły się informacje o rychłym końcu współpracy piłkarza z klubem. Ma on być pod baczną obserwacją tegorocznego finalisty Ligi Mistrzów - Interu Mediolan.


Klub z północy Italii chciałby wykorzystać fakt, że kontrakt Zielińskiego z Napoli wygasa 30 czerwca 2024 roku. Jeśli więc nie zostanie przedłużony w najbliższym czasie, już 1 stycznia mediolańczycy mogą rozpocząć rozmowy z zawodnikiem. W przypadku pomyślnego ich zakończenia Polak przeszedłby 1 lipca do Interu bez kwoty odstępnego.

 

Według portalu "Calciomercato", zainteresowanie Zielińskim przejawia również Juventus.

JŻ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie