World Beach Pro Tour Elite: Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Wachowicz - Barbara Seixas/Carol Horta. Transmisja TV i stream online

Jagoda Gruszczyńska (P) i Aleksandra Wachowicz (L).

Przed nami kolejne emocje z udziałem polskich siatkarek plażowych, które rywalizują w Joao Pessoa. Czy Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz sięgną po pierwszą wygraną na brazylijskim piasku? Transmisja TV i stream online meczu Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Wachowicz - Barbara Seixas/Carol Horta od godz. 21:00 w Polsacie Sport Premium 1 oraz na Polsat Box Go.

Czas na kolejny mecz polskiej pary podczas turnieju w brazylijskim Joao Pessoa. Tym razem Jagoda Gruszczyńska i Aleksandra Wachowicz zmierzą się z Barbarą Seixas oraz Carol Hortą.

Polska para nie ugrała jeszcze ani jednego seta podczas zawodów w Joao Pessoa. W pierwszym spotkaniu z chińskim duetem Xue/Xia Polki przegrały oba sety do 13. Nieco bardziej wyrównany był kolejny mecz z Francuzkami - Placette/Richard, w którym padł wynik 18:21 i 16:21.

Polki grają w parze już od dłuższego czasu, są więc ze sobą bardzo dobrze zgrane. Wspólnie zdobyły choćby medal jednego z wcześniejszych turniejów rangi Pro Elite - w lecie w Warszawie cieszyły się ze srebra. Jak zaprezentują się w swoim trzecim meczu brazylijskiego turnieju?

Transmisja TV i stream online meczu Jagoda Gruszczyńska/Aleksandra Wachowicz - Barbara Seixas/Carol Horta od godz. 21:00 w Polsacie Sport Premium 1 oraz na Polsat Box Go.