Anna Lewandowska wróciła do korzeni! Wymowne zdjęcie po wszystkim

Sporty walki

Anna Lewandowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie wymowne zdjęcie. Żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski po krótkiej przerwie wróciła do treningów sportów walki.

Lewandowska we wtorek 28 listopada w swoich mediach społecznościowych opublikowała ciekawą relację. Opowiedziała, jak wygląda jej dzień.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kryzys czy pseudokryzys? Lewandowski ma uratować barceloński projekt

 

"Często pytacie, jak wygląda mój dzień. Rano jak zawsze śniadanie, ogarnianie i odwożenie dzieci do szkoły i przedszkola. Później praca i trening. Dzisiaj kick-boxing (wracam po małej przerwie). A zaraz po tym zaczynam radę nadzorczą" - można przeczytać na koncie Lewandowskiej na Instagramie. 

 

 

Później żona piłkarza Barcelony pokazała kawałek swojego treningu. Po wszystkim opublikowała także zdjęcie, na którym widać, jak bardzo zmęczyły ją ćwiczenia. Przy okazji zaapelowała do rodziców.

 

"Każda aktywność dobra na rozładowanie emocji! Drodzy rodzice (i nie tylko rodzice) dbajcie o siebie i swoje pociech! Promujmy sport na wszystkie sposoby!" - napisała.

 

 

Warto przypomnieć, że to właśnie w sportach walki Lewandowska osiągnęła swój największy sportowy sukces. Na swoim koncie ma bowiem medale na mistrzostwach świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie