Puchar CEV: Grupa Azoty Chemik Police – BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W 1/8 finału Pucharu CEV dojdzie do polskiego starcia. Chemik Police zagra z BKS Bielsko-Biała. Dla ekipy z Polic będzie to inauguracja rozgrywek, zespół BKS ma za sobą spotkania pierwszej rundy. Relacja i wynik na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police – BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała na Polsatsport.pl.

BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała w 1/16 finału dwukrotnie pokonał drużynę Swietelsky Bekescsaba z Węgier – 3:1 u siebie i 3:0 na wyjeździe. Grupa Azoty Chemik Police awansowała do 1/8 finału bez gry, po wycofaniu się z rozgrywek izraelskiego klubu Hapoel Kfar Saba.

 

Zobacz także: Decyzja zapadła! Rywal polskiego klubu wycofał się z europejskich pucharów

 

– W rozgrywkach Pucharu CEV margines błędu jest mniejszy. Przegrywając jedno spotkanie stawiasz się pod ścianą. Dlatego zależy nam, żeby dobrze wejść w turniej meczem we własnej hali. Rozpoczynamy walkę o ćwierćfinał europejskich pucharów – powiedziała kapitan Chemika Martyna Grajber-Nowakowska.

 

Drużyny BKS i Chemika czeka w najbliższym czasie kilka konfrontacji. Najpierw mecz Pucharu CEV w Netto Arenie w Szczecinie, następnie rewanż zaplanowany na 7 grudnia w Bielsku-Białej, a później jeszcze spotkanie 10. kolejki Tauron Ligi, który odbędzie się 10 grudnia.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Grupa Azoty Chemik Police – BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała w środę 29 listopada o godzinie 18.00 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie