Niezła wpadka. Wilfredo Leon pokazał zdjęcie z hotelowego pokoju

Siatkówka
Niezła wpadka. Wilfredo Leon pokazał zdjęcie z hotelowego pokoju
fot. Borys Gogulski / Cyfrasport
Wilfredo Leon, siatkarz reprezentacji Polski

Hotel, w którym siatkarze drużyny Sir Susa Vim Perugia zatrzymają się na czas udziału w Klubowych Mistrzostwach Świata, zanotował zabawną wpadkę. Wilfredo Leon pokazał na swoim Instagramie, że w pokoju, który przypadł jemu i Flavio Gualberto, było tylko jedno, podwójne łóżko.

Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy w tym roku odbędą się w Indiach, w mieście Bengaluru. Rywalizacja rozpocznie się lada dzień - pierwsze mecze zaplanowano na 6 grudnia. W turnieju poza Perugią wystąpią też Halkbank Ankara (Turcja), Sada Cruzeiro (Brazylia), Itambe Minas (Brazylia), Suntory Sunbirds (Japonia) i przedstawiciele gospodarzy, mistrzowie Indii Ahmedabad Defenders.

 

ZOBACZ TAKŻE: Syn legendy pobił rekord! To najmłodszy siatkarz w historii ligi włoskiej

 

Prawo udziału w mistrzostwach miały Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel, ale obie polskie ekipy, finaliści ostatniej edycji siatkarskiej Ligi mistrzów, zrezygnowały z występu w turnieju. Drużyny z PlusLigi zastąpiły Halkbank i Perugia, które w poprzedniej edycji LM dotarły do półfinału.

 

Włoski swój pierwszy meczu w KMŚ zagrał w czwartek, rywalem "Block Devils" będzie Itambe/Minas. Drużyna, w której grają dwaj reprezentanci Polski, Wilfredo Leon i Kamil Semeniuk, dotarła już do Bengaluru i zakwaterowała się w jednym z tamtejszych hoteli.

 

I tutaj okazało się, że hotel zaliczył wpadkę. Leon nagrał instastory, na którym pokazał, że w pokoju przydzielonym jemu i Brazylijczykowi

Flavio Gualberto, jest tylko jedno, podwójne łóżko.

 

MVP mistrzostw Europy 2023 do sprawy podszedł z humorem, w swojej relacji umieścił ankietę, w której zapytał, czy powinien spać razem z kolegą z zespołu, czy jednak zmienić pokój. Jego obserwujący też podeszli do całej sytuacji z dystansem - ogromna większość z nich opowiedziała się za pierwszą opcją.

 

 

Hotel szybko znalazł rozwiązanie i zakwaterował reprezentantów Polski i Brazylii w innym pokoju, z dwoma oddzielnymi łóżkami. 

GW, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie