Partnerka Tomasza Fornala zaskoczyła! Nie wróży mu w tym dobrej przyszłości

Siatkówka

Sylwia Gaczorek w swoich mediach społecznościowych opublikowała enigmatyczny post z Tomaszem Fornalem. Wszystko wyjaśniło się, kiedy influencerka wrzuciła na platformę YouTube wideo, którego bohaterem jest siatkarski reprezentant Polski.

Na profilu Gaczorek na Instagramie w poniedziałek 4 grudnia pojawiło się zdjęcie z Fornalem. Fotografia opatrzona była enigmatycznym opisem. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Syn legendy pobił rekord! To najmłodszy siatkarz w historii ligi włoskiej

 

"Opis piszę ja (Sylwia). Siatkarz, influencer, streamer, aktor, piosenkarz, człowiek wielu talentów ALE vlogerem to on nie będzie, a dlaczego zobaczycie w najnowszym filmie" - napisała żartobliwie Gaczorek. 

 

 

Wszystko stało się jasne we wtorek 5 grudnia. To właśnie wtedy na profilu influencerki na platformie YouTube pojawiło się wideo zatytułowane "Nasze pierwsze mikołajki". W opublikowanym materiale Gaczorek wręcza swojemu partnerowi prezent w postaci perfum.

 

Pod koniec nagrania zawodnik Jastrzębskiego Węgla ma problem, by odpowiednio ustawić się w kadrze. Prawdopodobnie właśnie do tego odwołują się słowa z postu Gaczorek na Instagramie.

 

 

Partnerka reprezentanta Polski ma ponad 250 tysięcy subskrybentów na platformie YouTube, natomiast jej działalność na Instagramie śledzi prawie 600 tysięcy osób.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie