Nie będzie walki Błachowicz - Rakić?! "Nigdy nie przegrasz rewanżu, jeśli się z niego wycofasz"

Sporty walki
Nie będzie walki Błachowicz - Rakić?! "Nigdy nie przegrasz rewanżu, jeśli się z niego wycofasz"
fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz

Już 20 stycznia w Toronto podczas gali UFC miało dojść do wielkiego rewanżu w wadze półciężkiej pomiędzy Janem Błachowiczem (29-10) a Aleksandarem Rakiciem (14-3). Wiele wskazuje jednak na to, że do pojedynku nie dojdzie, o czym poinformował Austriak za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rakić pokusił się o nieco enigmatyczny wpis, w którym zasugerował, jakoby Błachowicz wycofał się z walki.

 

"Nigdy nie przegrasz rewanżu, jeżeli się z niego wycofasz drugi raz. Legendarne piep*****e. Zobaczymy, czy "Samuraj" będzie miał j**a aby pojawić się 20 stycznia" - napisał Rakić.

 

 

 

 

Tym "Samurajem" jest Jiri Prochazka (29-4-1), który miałby zastąpić Błachowicza. Przypomnijmy, że Polak zmierzył się z Rakiciem w czerwcu 2022 roku. "Cieszyński książę" wygrał, po tym jak Austriak doznał kontuzji kolana. Wcześniej obaj mieli zmierzyć się w marcu 2022 roku, ale wówczas to Błachowicz doznał urazu przed walką i została ona ostatecznie przełożona.

 

Zarówno Błachowicz, jak i Rakić to pretendenci do pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej w UFC. Polak był już posiadaczem pasa w tej wadze w latach 2020-2021. Gdyby doszło do ich pojedynku w styczniu 2024 roku, triumfator mógłby przybliżyć się do udziału w walce mistrzowskiej.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie