Wypadek autokaru zespołu z PKO BP Ekstraklasy! Co z ważnym meczem?

Piłka nożna
Wypadek autokaru zespołu z PKO BP Ekstraklasy! Co z ważnym meczem?
fot. Cyfrasport
Autokar z piłkarzami Korony Kielce miał wypadek

Piłkarze Korony Kielce, którzy jechali do Wrocławia na zbliżający się mecz z tamtejszym Śląskiem, mieli wypadek. O wszystkim poinformowała rzeczniczka prasowa ekipy ze stolicy województwa świętokrzyskiego.

W sobotę 9 grudnia ma odbyć się mecz między Śląskiem Wrocław a Koroną Kielce. To starcie ma zostać rozegrane na Tarczyński Arena o godzinie 20:00. Przez chwilę wydawało się jednak, że piłkarze "Złocisto-Krwistych" nie będą mieli jak dotrzeć na to spotkanie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Podział punktów w meczu inaugurującym 18. kolejkę PKO BP Ekstraklasy

 

Jak się bowiem okazało, autokar, którym piłkarze Korony jechali do Wrocławia, miał wypadek. O wszystkim za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała rzeczniczka prasowa kieleckiej ekipy - Daria Wollenberg.

 

"W drodze na mecz 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy nasza drużyna uczestniczyła w kolizji drogowej. Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Zespół przesiadł się już do nowo podstawionego autokaru i kontynuuje swoją podróż do Wrocławia" - można przeczytać na platformie X (wcześniej Twitter). 

 

 

Korona obecnie plasuje się na 14. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Natomiast Śląsk jest liderem na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Ekipa z Wrocławia ma trzy punkty przewagi nad Jagiellonią Białystok. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie