PlusLiga: KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

KGHM Cuprum Lubin zagra z Indykpolem AZS Olsztyn w spotkaniu 10. kolejki PlusLigi. Kto wygra tę konfrontację? Relacja i wynik na żywo meczu KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn na Polsatsport.pl.

Drużynie Indykpolu AZS w minioną środę nie udało się odnieść trzeciego zwycięstwa z rzędu. Siatkarze prowadzeni przez trenera Javiera Webera ulegli ekipie Barkom-Każany Lwów 2:3. Był to ostatni mecz olsztynian rozegrany w Iławie. W następnej kolejce mają już wystąpić w zmodernizowanej Hali Urania. Zanim to jednak nastąpi, czeka ich wyjazd do Lubina.

 

Zobacz także: Niespodzianka na pożegnanie z Iławą! Siatkarze Indykpolu AZS przegrali z Barkomem

 

– Ten wynik boli pod kątem pożegnania z Iławą - fajnie byłoby bowiem wygrać ostatni mecz. Trzeba jednak przyznać, że ekipa z Lwowa zagrała bardzo dobrze. Nasz mecz nie był wybitny, lecz z drugiej strony nie pokazaliśmy się ze słabszej strony. W ostatecznym rozrachunku - lepiej mieć jeden punkt niż nic – przyznał środkowy Dawid Siwczyk w rozmowie z klubowymi mediami.

 

Siatkarze KGHM Cuprum Lubin meczu poprzedniej kolejki jeszcze nie rozegrali. Ich wyjazdowe starcie z PSG Stalą Nysa zaplanowano na 21 grudnia. W 9. serii spotkań mierzyli się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i przegrali na terenie rywala 0:3.

 

W rywalizacji obu zespołów pod egidą PLS rozegrano 20 spotkań. Lepszym bilansem mogą pochwalić się akademicy z Kortowa (15–5). Ostatnie cztery konfrontacje zakończyły się zwycięstwem Indykpolu AZS. Kto wygra mecz 11. kolejki?

 

Relacja i wynik na żywo meczu KGHM Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn w sobotę 9 grudnia o godzinie 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie