Puchar CEV: SCM Craiova - Aluron CMC Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Aluron CMC Warta Zawiercie powalczy w czwartek o awans do 1/8 finału Pucharu CEV. Zawiercianie potrzebują w Rumunii wygrać zaledwie dwa sety. Relacja i wynik na żywo meczu SCM Craiova - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Zawiercia są już bardzo blisko awansu do najlepszej szesnastki rozgrywek Pucharu CEV. Wydaje się, że wygranie dwóch partii na terenie rumuńskiego SCM Craoiva nie będzie stanowiło dla podopiecznych Michała Winiarskiego większego wyzwania. W pierwszym spotkaniu Warta pewnie wygrała bowiem na własnym terenie 3:0 (25:18, 25:14, 25:14).

Jak wyglądały ostatnie starcia obu zespołów na krajowych podwórkach? SCM Craiova pokonała bez straty seta ekipę Unirea Dej. Drużyna z województwa śląskiego ograła zaś 3:0 PGE GiEK Skrę Bełchatów.

Relacja i wynik na żywo meczu SCM Craiova - Aluron CMC Warta Zawiercie na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 18.00.