Przemysław Frankowski zmarnował rzut karny z PSG! (WIDEO)

Przemysław Frankowski zmarnował rzut karny z PSG.

Przemysław Frankowski nie zaliczy początku spotkania RC Lens - PSG do udanych. Reprezentant Polski zmarnował rzut karny w piątej minucie.

Hitowe spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy bardzo szybko stanęli przed szansą wyjścia na prowadzenie. Po przewinieniu Danilo sędzia podyktował rzut karny. Podszedł do niego Frankowski i... nie trafił.

Reprezentant Polski postawił na siłę, uderzając w sam środek bramki. Na swoje nieszczęście Gianluigi Donnarumma pozostał na miejscu i odbił to uderzenie. Po chwili Frankowski spróbował dobitki przewrotką, ale minimalnie chybił.

To pierwsza zmarnowana "jedenastka" przez Frankowskiego w karierze.

Niewykorzystany rzut karny zemścił się kilkanaście minut później, kiedy gola dla PSG strzelił Bradley Barcola. Mecz zakończył się wygraną PSG 2:0, a wynik w końcówce ustalił Kylian Mbappe.