Siedem asów serwisowych z rzędu! Stephen Boyer zapisał się na kartach historii PlusLigi (WIDEO)

Stephen Boyer zaserwował 7 asów z rzędu!

Stephen Boyer popisał się niezwykłym wyczynem w meczu Asseco Resovia – MKS Ślepsk Malow Suwałki (3:1). W trzecim secie atakujący drużyny z Rzeszowa zaserwował siedem asów z rzędu!

Stephen Boyer mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki rozpoczął w roli rezerwowego. Pojawił się na boisku na początku drugiego seta, a w trzecim popisał się historycznym wyczynem.

Atakujący Asseco Resovii pojawił się w polu serwisowym przy stanie 15:13 i posłał... siedem asów z rzędu! Boyer znacząco powiększył przewagę gospodarzy (22:13) i właściwie w pojedynkę rozstrzygnął tę odsłonę. Trener rywali próbował wytrącić go z rytmu – wziął dwa czasy, weryfikację, ale Francuz nic sobie z tego nie robił i serwował asa za asem!