Liga Mistrzów: Barcelona - Porto. Relacja live i wynik na żywo

Piłka ręczna

Barcelona i Porto zmierzą się w meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Zdecydowanym faworytem jest zespół z Hiszpanii. Relacja live i wynik na żywo meczu Barcelona - Porto od godz. 20:45 na Polsatsport.pl.

Przed nami wielkie emocje w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych! Już w czwartek na parkiet w Barcelonie wyjdą piłkarze miejscowego legendarnego klubu oraz portugalskiego Porto. Oba zespoły dzieli przepaść w tabeli, ale Portugalczycy nie zamierzają łatwo poddać się hiszpańskiemu hegemonowi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski na ustach Hiszpanii! "Najbardziej zabójcza twarz!” "Killer!”


Barcelona w tej edycji ma na swoim koncie aż dziesięć zwycięstw i tylko jedną porażkę. Dotychczas jedynym zespołem zdolnym do pokonania hiszpańskiej ekipy był Telekom Veszprem. Poza tym drużyna z Półwyspu Iberyjskiego spisywała się bezbłędnie odprawiając z kwitkiem między innymi Wisłę Płock.


Porto z kolei zapisało na swoim koncie trzy wygrane w tym jedną ze wspomnianym zespołem z Płocka. Zaledwie sześć punktów daje jednak Portugalczykom tylko siódme miejsce, które oznacza brak szansy na awans do fazy play-off. Wygrana z Barceloną byłaby ogromną niespodzianką, ale z pewnością ułatwiającą powrót do walki o kolejną fazę rozgrywek.


Relacja live i wynik na żywo meczu Barcelona - Porto od godz. 20:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie