Wygrał swojej drużynie finał i dostał... kosiarkę! Nietypowa nagroda dla ukraińskiego zawodnika

Siatkówka
Wygrał swojej drużynie finał i dostał... kosiarkę! Nietypowa nagroda dla ukraińskiego zawodnika
Fot. PAP
Jurij Semeniuk był jednym z kluczowych zawodników Projektu Warszawa w środowym finale CEV Challenge Cup.

Jurij Semeniuk był jednym z kluczowych zawodników Projektu Warszawa w środowym finale CEV Challenge Cup. Ukraiński środkowy zdobył 14 punktów w meczu z Vero Volley Monza i zgarnął nietypową nagrodę MVP, bowiem tuż po meczu wręczono mu... kosiarkę.

Projekt Warszawa wygrał z Mint Vero Volley Monza 3:1 w pierwszym meczu finału Pucharu Challenge. W ekipie Projektu z powodów zdrowotnych nie mógł zagrać jeden z liderów – Bartłomiej Bołądź. Mimo tego gospodarze rozegrali świetne spotkanie, zgarnęli komplet punktów i są w dobrej sytuacji przed rewanżem, który zostanie rozegrany 27 lutego we Włoszech.

 

ZOBACZ TAKŻE: 30 opakowań pizzy po meczu Napoli - Barcelona! Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego


Jednym z zawodników, którzy walnie przyczynili się do takiego wyniku był ukraiński środkowy - Jurij Semeniuk, który zdobył 14 punktów popisując się przy tym dwoma asami i trzema blokami. Zasłużenie zgarnął on również nagrodę MVP i o ile klasyczna statuetka dla najlepszego zawodnika nie budzi już większego zainteresowania, tak kolejna nagroda mogła wzbudzić emocje.


Semeniuk dostał za swoje wyczyny... kosiarkę od jednego ze sponsorów. W pomeczowym wywiadzie z klubowymi mediami sam zawodnik był wyraźnie rozbawiony i przyznał, że choć aktualnie mieszka w bloku, to po zakończeniu sezonu będzie musiał pomyśleć o kupnie domu z ogrodem, gdzie będzie mógł skorzystać z nowego prezentu.


To nie pierwsza nagroda dla MVP, która budzi duże zainteresowanie kibiców. W październiku za najlepszy występ przeciwko ekipie Ślepska Malow Suwałki nagrodzony... wiertarką został Torey DeFalco, który nie ukrywał zadowolenia z takiego prezentu.


- To zdecydowanie najlepszy prezent dla MVP, jaki dostałem. Dziękuję Ślepsk Suwałki - napisał wówczas na Instagramie amerykański siatkarz.

 

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie