ATP w Los Cabos: Casper Ruud - Stefanos Tsitsipas. Relacja live i wynik na żywo

Karol PłatekTenis

Czas na pierwszy półfinał turnieju ATP w Los Cabos w którym zmierzą się Casper Ruud i Grek Stefanos Tsitsipas. Czy Norweg zrewanżuje się rywalowi za dwie porażki z rzędu w bezpośredniej rywalizacji? Relacja live i wynik na żywo z meczu Casper Ruud - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl. Początek od godziny 3:00.

Casper Ruud wciąż próbuje otrząsnąć się po fatalnym początku sezonu. Norweg zaliczył falstart i odpadł już w trzeciej rundzie Australian Open. W poszukiwaniu formy 25-latek udał się do Los Cabos. W Meksyku 12. tenisista rankingu ATP odniósł dwa zwycięstwa, w których nie stracił seta.

W podobnej sytuacji znajduje się Stefanos Tsitsipas. O Greku jeszcze nie tak dawno mówiło się jako o tenisiście, który zdominuje rozgrywki po zakończeniu kariery przez Novaka Djokovicia. Dziesięciokrotny zwycięzca turniejów rangi ATP w Australian Open dotarł do czwartej rundy i  po nieudanej przygodzie w Melbourne zrobił sobie krótką przerwę od występów. 11. tenisista rankingu do gry wrócił w meksykańskim Los Cabos, gdzie broni tytułu wywalczonego przed rokiem.

Obaj zawodnicy zmierzą się po raz piąty w historii. Trzy razy górą z tych pojedynków wychodził Grek, który pozostaje faworytem również półfinałowej rywalizacji w Meksyku.

Relacja live i wynik na żywo z meczu Casper Ruud - Stefanos Tsitsipas na Polsatsport.pl. Początek od godziny 3:00.