Cztery czerwone kartki! Siatkarski sędzia się nie patyczkował (WIDEO)

Robert MurawskiSiatkówka
Arbiter pokazał cztery czerwone kartki w meczu siatkarskiej Ligi Mistrzów.

W ćwierćfinale Ligi Mistrzów Guaguas Las Palmas – Ziraat Bank Ankara (1:3) nie brakowało emocji. Napiętą atmosferę pomiędzy obiema ekipami próbował rozładować grecki arbiter Alexandros Mylonakis. W dwóch akcjach pokazał obu drużynom aż cztery czerwone kartki.

Pierwsza sytuacja miała miejsce w trzecim secie, przy stanie 11:12. Zamieszanie rozpoczęło się od nerwowej reakcji szkoleniowca hiszpańskiej drużyny Sergio Miguela Camarero. Arbiter chciał szybko zakończyć dyskusje między szkoleniowcem i zawodnikami drużyny przeciwnej i pokazał obu stronom czerwone kartki. Jak się okazało, nie była to ostatnia taka sytuacja w tym spotkaniu...

W czwartej odsłonie, przy stanie 8:7 na boisku znów zawrzało. Rozgrywający Ziraatu Ogulcan Yatgin pobiegł za piłką na stronę rywala, ale przeciwnicy przeszkadzali mu w interwencji. Doszło do awantury, którą grecki arbiter znów przerwał, obdzielając obie strony czerwonymi kartkami.